Voor alle scheidsrechters geldt: Wanneer je minimaal 15 minuten voor de start van een wedstrijd aanwezig bent in het clubhuis laat je aan de teams zien dat je je fluitbeurt serieus oppakt. Ook geeft het jou de kans om zowel met de scheidsrechtersbegeleiders als met de (coaches) van de teams kennis te maken.

print
 
 

Wedstrijden quicklinks
zat 1 nov - zon 2 nov - zat 8 nov - zon 9 nov - zat 15 nov - zon 16 nov - zat 22 nov - zon 23 nov -

Laat schema zien voor  
1 november | Junioren
Team Tegen 

Reistijd

Verz Spel Locatie
 
JA1
Nr: 882
MHC Boxmeer JA1
31-10-2014 0:15:48

75 

13:30 14:45 uit Zand Zand route
JB1
Nr: 1658
Nuenen JB2
31-10-2014 0:15:45

60 

13:30 14:30 uit Zand Zand route
JB2
Nr: 2010
HC Nova JB2
31-10-2014 0:16:06

 

15:30 15:30 Veld 2  Zand Veld 2
Arbitrage: Heren 3
JC1
Nr: 2809
M.H.C. Oranje Zwart JC6
31-10-2014 0:15:45

 

10:30 10:30 Veld 1  Zand Veld 1
Fluiten: Vivian Horst en Anke Van der Kruijs
 
J8E1
Nr: 25862
M.H.C. Oranje Zwart J8E2
31-10-2014 0:15:51

45 

09:30 10:15 uit Semi Semi route
 
JD1
Nr: 3267
Venlo JD1
31-10-2014 0:15:45

90 

09:30 11:00 uit Water Water route
 
J6E1
Nr: 13114
HC Cranendonck JE1
31-10-2014 0:15:52

45 

08:15 09:00 uit Zand Zand route
   Let op: Uittenue mee!   
 
JF1
Nr: 12934
HC Boekel F1 MIX
31-10-2014 0:16:05

75 

07:45 09:00 uit Semi Semi route
 
MA1
Nr: 3895
HOD Valkenswaard MA1
31-10-2014 0:15:48

 

15:30 15:30 Veld 1  Zand Veld 1
Arbitrage: Dames 2
MA3
Nr: 4335
V.M.H.C. Basko MA4
31-10-2014 0:15:46

 

12:00 12:00 Veld 1  Zand Veld 1
Fluiten: Maud Vlemmings en Anne-Roos van Ettro
MA2
Nr: 4356
HOD Valkenswaard MA4
31-10-2014 0:15:51

45 

14:45 15:30 uit Semi Semi route
MB1
Nr: 25139
Oirschot MB3
31-10-2014 0:15:51

60 

16:45 17:45 uit Zand Zand route
MB2
Nr: 5088
Eersel MB1
31-10-2014 0:15:46

60 

12:00 13:00 uit Zand Zand route
MC1
Nr: 6997
HC Helmond MC2
31-10-2014 0:15:48

 

13:30 13:30 Veld 1  Zand Veld 1
Fluiten: Nes van Gerwen en Lotte de Groot
MC2
Nr: 25292
Hockeyclub Blerick MC1
31-10-2014 0:15:49

75 

12:45 14:00 uit Semi Semi route
MC3
Nr: 7648
R.H.C. Concordia MC3
31-10-2014 0:15:49

 

13:30 13:30 Veld 2  Zand Veld 2
Fluiten: Victor Steegh en Robin Schuhmacher
 
M8E1
Nr: 26051
HOD Valkenswaard M8E3
31-10-2014 0:15:52

45 

08:15 09:00 uit Semi Semi route
 
MD1
Nr: 25397
Eersel MD1
31-10-2014 0:15:50

 

09:00 09:00 Veld 1  Zand Veld 1
Fluiten: Bram Krings en Marieke Bruinsma
MD2
Nr: 9336
HV Weert MD3
31-10-2014 0:15:50

60 

10:00 11:00 uit Zand Zand route
MD3
Nr: 9731
Eersel MD2
31-10-2014 0:15:47

 

10:30 10:30 Veld 2  Zand Veld 2
Fluiten: Jill Dufrasnes en Jessie Donkervoort
MD4
Nr: 9790
Hockey Geldrop MD7
31-10-2014 0:15:47

 

12:00 12:00 Veld 2  Zand Veld 2
Fluiten: Daphne van Ettro en Rian Cremers
 
M8E2
Nr: 13312
V.M.H.C. Basko M8E5
31-10-2014 0:16:05

60 

08:00 09:00 uit Zand Zand route
 
M6E1
Nr: 26101
HC Helmond ME4
31-10-2014 0:15:53

60 

08:00 09:00 uit Zand Zand route
M6E2
Nr: 13360
HCAS ME3
31-10-2014 0:15:53

45 

08:15 09:00 uit Semi Semi route
 
MF1
Nr: 13284
MHC Best MF5
31-10-2014 0:16:04

 

09:30 09:30 Veld 2  Zand Veld 2
   KNHB: Veld 2A  
MF2
Nr: 26171
MHC Best MF4
31-10-2014 0:16:04

60 

08:00 09:00 uit Zand Zand route


     Op de maandag voor de wedstrijd zijn de tijden, weekend
     werkers en scheidsrechters op de website definitief, tot die tijd
     kunnen er nog wijzigingen worden doorgevoerd.
 
 
 
     Scheidsrechterbegeleiding vindt plaats voor de jongere jeugd
     jeugd op alle zaterdagochtenden.Wil jij als startende jeugd- 
     of senior scheidsrechter ook begeleid worden? Neem dan ruim
     op tijd contact op met de scheidsrechterscommissie: Marcel Swennenhuis (marcel.swennenhuis@gmail.com)
  
 
 
 
    Zowel op zaterdag als op zondag geldt altijd dat het team dat
    als laatste thuis speelt automatisch de v
eegdienst van die
    betreffende speeldag is. Het wedstrijdprogramma is altijd op
    te vragen bij de dagdienst.