Bar - & dagdienst
Let op! Op de maandag voor de wedstrijd zijn de tijden, weekend werkers en scheidsrechters op de website definitief, tot die tijd kunnen er nog wijzigingen worden doorgevoerd.
 
 
 
 
 
donderdag 2 oktober 2014 
  20:00 - 22:30  Dagdienst 
zaterdag 4 oktober 2014 
  08:15 - 11:00  Ouders/verzorgers van Tom van Gisbergen ( JF1, Benjamins ) Bardienst 
  08:15 - 11:00  Ouders/verzorgers van Isa Cleef ( MD2 ) Bardienst 
  08:15 - 11:00  Simone Beerkens ( Dames 1 ) Dagdienst 
  11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Nina van Kessel ( MB2 ) Bardienst 
  11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Marjolie Huis ( MC2 ) Bardienst 
  11:00 - 13:30  Lobke van de Vin ( Dames 1 ) Dagdienst 
  13:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Wouter van Dam ( JB1 ) Bardienst 
  13:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Mirthe de Louw ( MA1 ) Bardienst 
  13:30 - 16:00  Stijn van Eersel ( Heren 1, Heren 4 ) Dagdienst 
zondag 5 oktober 2014 
  08:45 - 11:15  Simone Beerkens ( Dames 1 ) Dagdienst 
  11:15 - 14:00  Johan Bouman ( Veteranen C ) Dagdienst 
  14:00 - 16:30  Willem Molle ( Heren 4 ) Dagdienst 
donderdag 9 oktober 2014 
  20:00 - 22:30  Dagdienst 
zaterdag 11 oktober 2014 
  08:15 - 10:30  Ouders/verzorgers van Onno Daams ( J8E1 ) Bardienst 
  08:15 - 10:30  Ouders/verzorgers van Lotte van Helvoort ( M8E1 ) Bardienst 
  08:15 - 10:30  Ties van Lierop Dagdienst 
  10:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Milou Lansbergen ( M8E2 ) Bardienst 
  10:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Neele Dekker ( MC1 ) Bardienst 
  10:30 - 13:00  Peter de Wit ( Veteranen A ) Dagdienst 
  13:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Maaike Cremers ( MD3 ) Bardienst 
  13:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Veerle van Horssen ( MC3 ) Bardienst 
  13:00 - 15:30  Carlijn van Lierop ( Dames 1 ) Dagdienst 
  15:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Yara Scheepers ( MA3 ) Bardienst 
  15:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Floris de Wit ( JB2 ) Bardienst 
  15:30 - 18:00  Marc Evers ( Trainingslid, Veteranen B ) Dagdienst 
zondag 12 oktober 2014 
  10:15 - 12:15  Lieve van Manen ( Dames 4, Donderdagavond Dames B ) Dagdienst 
  12:15 - 14:00  Vivian van der Kruis ( Dames 3 ) Dagdienst 
  14:00 - 16:30  Joep Baars ( Heren 3 ) Dagdienst 
donderdag 16 oktober 2014 
  20:00 - 22:30  Dagdienst 
zondag 26 oktober 2014 
  11:15 - 14:00  Theo Franken ( Veteranen A ) Dagdienst 
  14:00 - 17:00  Laura Aben ( Dames 2 ) Dagdienst 
donderdag 30 oktober 2014 
  20:00 - 22:30  Dagdienst 
zondag 2 november 2014 
  08:45 - 11:00  Dagdienst 
  11:00 - 13:00  Dagdienst 
  13:00 - 15:00  Dagdienst 
  15:00 - 17:00  Dagdienst 
zondag 9 november 2014 
  10:15 - 12:30  Laura Aben ( Dames 2 ) Dagdienst 
  12:30 - 15:00  Johan Bouman ( Veteranen C ) Dagdienst 
  15:00 - 17:30  Theo Franken ( Veteranen A ) Dagdienst 
donderdag 13 november 2014 
  20:00 - 22:30  Dagdienst 
zondag 16 november 2014 
  10:15 - 12:30  Simone Beerkens ( Dames 1 ) Dagdienst 
  12:30 - 15:00  Joost de Bruijn ( Heren 2 ) Dagdienst 
  15:00 - 17:00  Joep Baars ( Heren 3 ) Dagdienst 
donderdag 20 november 2014 
  20:00 - 22:30  Dagdienst 
zondag 23 november 2014 
  10:15 - 13:00  Theo Franken ( Veteranen A ) Dagdienst 
  13:00 - 15:30  Henk Dongelmans ( Heren 1 ) Dagdienst 
  15:30 - 17:30  Willem Molle ( Heren 4 ) Dagdienst 
zondag 30 november 2014 
  10:15 - 12:00  Lieve van Manen ( Dames 4, Donderdagavond Dames B ) Dagdienst 
  12:00 - 14:00  Peer Veldhuizen ( Veteranen B ) Dagdienst 
  14:00 - 16:30  Joost de Bruijn ( Heren 2 ) Dagdienst 

  Bij verhindering van de bardienst of dagdienst vragen
  wij de ouders om voor vervanging te zorgen door
  ouders van onze juniorleden uit hetzelfde team.
 
 
  Wijzigingen graag doorgeven aan Edith Walschot via
  walschote@gmail.com en voor
  
  De laatste 'Dagdienst' van zaterdag geeft de bar-
  portemonnee af bij de eerste 'Dagdienst' van
  zondagmorgen.